menu
Herken je dit?
Dit heeft vaak niets te maken met te weinig wilskracht, luiheid of jezelf niet onder controle hebben.
De verslaving begint vaak in je hoofd of in je darmen.
Dit is het domein van de voedingspsychologie: een wetenschappelijk onderbouwd model om via voeding, voedingspatroon en specifieke nutriënten een natuurlijk gewicht te bekomen en je mentaal en lichamelijk welzijn te verhogen.
Met voeding en specifieke nutriënten kan je niet alleen aan de drang naar ongezonde voeding en overgewicht werken maar werk je tegelijk ook aan psychische en lichamelijke klachten: angsten, weinig zelfvertrouwen, depressieve gevoelens & futloosheid, energie- en concentratieproblemen, verslaving, slaapklachten, overgewicht, darmklachten, pijn, immuniteitsproblemen etc.
Je voedingspatroon veranderen is gemakkelijk gezegd maar niet eenvoudig gedaan. Daarom focussen we op verschillende technieken die dit wel haalbaar maken. Om deze hindernissen aan te pakken werken we met ACT en aminozuurtherapie (naar eigen keuze).
Je kan optioneel kiezen voor een terugkomsessie die focust op aminozuurtherapie waarvoor je een trial-kit krijgt opgestuurd.
Je krijgt concrete handvatten om onmiddellijk aan de slag te gaan in de praktijk, in je eigen leven of in je hulpverleningspraktijk. Je leert:
Deze workshop is voor jou indien je met voeding en specifieke nutriënten (aminozuren) de drang naar ongezonde voeding wil aanpakken. Je werkt tegelijk aan een betere stemming, slaap, concentratie en energieniveau en minder stress en verslavingsgevoeligheid.
Zowel professionals als particulieren zijn welkom. Je hoeft geen enkele vooropleiding of voorkennis te hebben. We starten vanaf nul.
De workshop zal volledig online doorgaan op het Zoom platform. Dit systeem is verrassend leuk, interactief en gebruiksvriendelijk.
Inhoud van de workshop (4,5 uur):
Je kan optioneel kiezen om mee te doen aan de terugkomsessie (2 uur) die focust op aminozuurtherapie en hoe je veilig met aminozuren kan werken. Je krijgt een trial-kit met aminozuren opgestuurd en je kan het geleerde meteen op jezelf toepassen tijdens de sessie. We bespreken voorbeelden van de deelnemers zelf. Er wordt tijd voorzien voor vragen.
De workshop wordt gegeven door Marleen Verschroeven, diëtiste met specialisatie in de voedingspsychologie & ACT.
De interactieve workshop gaat door op zaterdag 23 mei van 10:00u tot 15:30u met een lunchpauze van 12:30u tot 13:30u.
De terugkomsessie gaat door op zaterdag 6 juni van 10 tot 12u (hou de tijd vrij tot 12:30u omdat de workshop kan uitlopen).
De kostprijs van de interactieve workshop is 125 euro. De kostprijs van de interactieve workshop mét de terugkomsessie en trial-kit aminozuren is 175 euro.
Je ontvangt een drietal dagen vooraf aan het webinar een link naar de digitale documenten (PPT) waarop je kan noteren tijdens het webinar. Je kan op voorhand testen of je vlot binnen geraakt in de “zoom kamer”. Het is essentieel om vooraf je geluid te testen want we starten stipt. Je bent zelf verantwoordelijk om tijdig de technische aspecten in orde te brengen; je kan dit vooraf testen via de link die je krijgt. Je kan alvast de desktop versie downloaden en installeren.
Van deze workshop zal een video opname gemaakt worden. Dit is enkel voor interne kwaliteitsdoeleinden, en de beelden zullen niet publiek gemaakt worden.
Er is een grote overlap met de webinars immuniteit verbeteren met voedingspsychologie & ACT en omgaan met angst. Indien je deze beiden hebt gevolgd, schrijf je je best niet in voor deze workshop. Na deze workshop kan je inschrijven voor:
ACT Academie biedt (kortdurende en langere) opleidingen, cursussen, workshops en individuele therapie gebaseerd op derde generatie gedragstherapie en voedingspsychologie voor professionals, particulieren en bedrijven
ACT Academie BVBA
Massenhovensesteenweg 95
2520 Ranst
0468 34 54 92 (bereikbaar op ma. en vrijd. 10:30-15:00)
info@act-academie.be