menu
Deze jaaropleiding bestaat uit de volgende onderdelen:
Tip: indien je reeds een basis in mindfulness hebt, kan je kiezen voor de jaaropleiding mindfulness voor gevorderden en compassie
Voor wie?
Deze jaaropleiding is gericht op hulpverleners die met mindfulness en compassie willen leren werken in hun praktijk. Er is geen specifieke voorkennis nodig.
In deze jaaropleiding werk je voor een groot deel ervaringsgericht. Je krijgt ook theorie en richtlijnen rond hoe de aangeleerde vaardigheden toe te passen binnen je klinische praktijk en op een paar specifieke problematieken. Je krijgt huiswerkopdrachten mee zoals literatuurstudie, ervaringsgerichte oefeningen en meditatie oefeningen.
De jaaropleiding bestaat uit 16 volle dagen en één lezing met receptie. Je krijgt huiswerkopdrachten zoals:
Er wordt geen examen gehouden.
2 okt, 3 okt, 25 okt, 26 okt, 12 nov, 13 nov, 12 dec, 13 dec, 14 dec 2018, 4 feb, 5 feb, 19 mrt, 23 mei en 10 jun 2019
Regio Antwerpen – Mortsel – Ranst (locaties zie onderdelen van de jaaropleiding).
ACT Academie biedt (kortdurende en langere) opleidingen, cursussen, workshops en individuele therapie gebaseerd op derde generatie gedragstherapie en voedingspsychologie voor professionals, particulieren en bedrijven
ACT Academie BVBA
Massenhovensesteenweg 95
2520 Ranst
0468 34 54 92 (bereikbaar op ma. en vrijd. 10:30-15:00)
info@act-academie.be